Strona główna/Aktualności/Czytanie wrażeniowe - jak zachwycić dzieci książkami?

Czytanie wrażeniowe - jak zachwycić dzieci książkami?

14 Grudnia 2020

W najbliższy czwartek, 17 grudnia o godz. 18.00 zapraszam wszystkich zainteresowanych na fanpage na Facebooku na webinar pt. „Czytanie wrażeniowe - jak zachwycić dzieci książkami?”(Cała Polska Czyta Dzieciom)
Spotkanie poprowadzi Małgorzata Swędrowska - edukatorka, przyjaciółka dzieci i książek, twórczyni koncepcji czytania wrażeniowego.
Podczas seminarium uczestnicy doświadczą, czym jest czytanie wrażeniowe, a więc ożywianie tekstu literackiego i „smakowanie” go wszystkimi zmysłami, oraz dowiedzą się, jak można je wykorzystać podczas spotkań czytelniczych z dziećmi.
Na webinar zapraszam wszystkich rodziców, którzy pragną urozmaicić swoje codzienne czytanie dzieciom. Udział w wydarzeniu nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 17 grudnia o godz. 18.00 na fanpage na Facebooku!
B. Lewosz

Rejestr zmian