Logotyp jednostki organizacyjnej

Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Korczaka w CzeladziStrona pełni funkcję BIP

05 LUT 2020

Dzień Babci i Dziadka

31 stycznia 2020 roku, uczniowie z klasy IIa oraz IIb, przedstawili piękną inscenizację dla swoich bardzo licznie przybyłych Babć i Dziadziów.

Wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki, które pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki oraz zatańczyły wesołą polkę. Dzieci do występu przygotowały i pieczę nad całością uroczystości miały panie wychowawczynie z klas II: p. Dorota Kopeć, p. Iwona Skalna oraz p. Bożena Książek.

Babcie i Dziadkowie nie żałowali pochwał dla swoich wnuków, a panie wychowawczynie zgodnie orzekły, że są oni „najmilszymi” odbiorcami „sztuki” dziecięcej. W dalszej części uroczystości mili goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez mamy, którym z caaaaaałego serca dziękujemy!

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

BK

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji: