Strona główna/Aktualności/GALERIA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

GALERIA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

8 Grudnia 2020

6 grudnia to dzień, w którym od zawsze w Naszej Szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Co roku Mały Samorząd Uczniowski organizuje ten dzień w sposób wyjątkowy. W tym roku mimo trudnych warunków i niestety pustej szkoły nie mogło być inaczej. Wszystkie klasy 1-3 świętowały ten dzień ze swoimi wychowawcami za pośrednictwem MS TEAMS.

Dodatkowo Mały Samorząd Uczniowski "otworzył" GALERIĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, do której swoje prace licznie nadesłali nasi wspaniali uczniowie :)

Kochani WSZYSTKIE prace są cudowne ... Mikołaj na pewno będzie szczęśliwy odwiedzając naszą galerię :)

GALERIA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

6 grudnia to dzień, w którym od zawsze w Naszej Szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Co roku Mały Samorząd Uczniowski organizuje ten dzień w sposób wyjątkowy. W tym roku mimo trudnych warunków i niestety pustej szkoły nie mogło być inaczej.  Klasy 1-3 świętowały ten dzień ze swoimi wychowawcami za pośrednictwem MS TEAMS.
Mały Samorząd Uczniowski "otworzył" GALERIĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, do której swoje prace licznie nadesłali nasi wspaniali uczniowie :) Kochani WSZYSTKIE prace są cudowne ... Mikołaj na pewno będzie szczęśliwy odwiedzając naszą galerię :)

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka
Pierwsza publikacja
Ćwikiel Ewa 2020-12-08 09:46
Aktualizacja publikacji
Ćwikiel Ewa 2020-12-08 10:35
Wytworzenie publikacji
   
Zatwierdzenie
   
Rejestr zmian wiadomości
do góry