Strona główna/Aktualności/Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

14 Października 2021

Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2021 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, którą wspólnie przygotowali uczniowie z Małego i Dużego Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami: p. Bożeną Książek, p. Aleksandrą Paluszkiewicz, p. Dorotą Bengier-Babiarz oraz p. Magdaleną Wester.

Część artystyczną rozpoczęli uczniowie z klas młodszych, a następnie ich starsi koledzy i koleżanki przedstawili nam lekcję historii kultury przenosząc nas najpierw do bardzo odległych prehistorycznych czasów, aby zakończyć gdzieś w odległej galaktyce z Lordem Vaderem na czele.

Na zakończenie Pani Dyrektor Renata Paluch złożyła wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia z okazji wspólnego święta.