Strona główna/Aktualności/Ogólnopolski Konkurs Czytelniczo-Plastyczny „Ilustracja (..)

8 Czerwca 2021

Miło nam poinformować, że zorganizowany przez naszą Szkołę Ogólnopolski Konkurs Czytelniczo-Plastyczny „Ilustracja do dowolnego wiersza dla dzieci” został rozstrzygnięty !!!

W konkursie udział wzięło ponad pięćdziesiąt szkół z całej Polski.

Kochani, bardzo dziękujemy za nadesłane prawie dwieście cudownych prac !!!

Jury konkursu miało nie lada problem, ale po kilkudniowych i bardzo burzliwych obradach udało się wyłonić zwycięzców !!!
Z olbrzymią przyjemnością informujemy, że dzięki współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną im. Marii Nogajowej w Czeladzi zostanie zorganizowana wystawa prac konkursowych. O szczegółach poinformujemy wkrótce. Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czeladzi oczywiście bardzo dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu wystawy!!!

Więcej informacji w zakładce Nasza szkoła/Konkursy.

Organizatorzy konkursu:

Bożena Książek i Aleksandra Bronny