Strona główna/Aktualności/XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole

XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole

4 Października 2021

W piątek 1 października nasza szkoła uczestniczyła w akcji XI Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia pod hasłem „Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają”.

Od rana komisje przepytywały uczniów, nauczycieli i pracowników z znajomości tabliczki mnożenia. Następnie w ramach promowania akcji komisja egzaminacyjna sprawdzała znajomości tabliczki mnożenia wśród pracowników Urzędu Miejskiego w Czeladzi oraz policjantów z Komendy Policji w Czeladzi. Uczniowie mieli okazje przepytać wielu dorosłych w tym pana Burmistrza Zbigniewa Szaleńca oraz panią zastępczynię Beatę Zawiłę, która zdała test z najlepszym czasem za co składamy pani serdeczne gratulacje.

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, wspólna zabawa zachęciła ich do dalszej nauki, a matematyczne święto na długo zostanie w ich pamięci.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do wspólnej zabawy oraz komisji, która tak intensywnie pracowała.

Jednocześnie gratulujemy wszystkim, którzy zdobyli tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia”.

Beata Szymczyk

Joanna Skonieczna