Strona główna/Aktualności/Wyniki konkursu „Matematyczna Bombka Bożonarodzeniowa”

Wyniki konkursu „Matematyczna Bombka Bożonarodzeniowa”

3 Stycznia 2022

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie czeladzkich szkół mieli możliwość włączenia matematyki w nastrój świąteczny poprzez udział w konkursie „Matematyczna Bombka Bożonarodzeniowa”. Zadaniem uczestników było wykonanie bombki z motywami matematycznymi. Przyniesione  przez uczniów prace konkursowe przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.

Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i pracowitością. Jury starało się bardzo skrupulatnie i rzetelnie ocenić prace biorąc pod uwagę przede wszystkim samodzielność, zaangażowanie, walory artystyczne, zgodność z tematyką.

Bombki możecie obejrzeć tutaj.

Zwycięzcami zostali:
Kategoria klas I - III
I miejsce -  Jan Klobutowski  SP3
II miejsce - Szymon Łoś  SP3
III miejsce -  Wojciech Rabiarz SP3

Kategoria klas IV - VIII
I miejsce -  Maja Gucwa  SP7
II miejsce - Tomasz Wyczesany SP3
III miejsce -  Julia Bijak SP2

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i przygotowali przepiękne matematyczne bombki. Jesteśmy zachwyceni efektami Waszej pracy.
Beata Szymczyk