Strona główna/Aktualności/Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Czeladzi (..)

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Czeladzi serdecznie zaprasza uczniów klas I-III do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ilustracja do dowolnego wiersza dla dzieci”.

27 Kwietnia 2021

Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-III. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej będącej ilustracją dowolnego wiersza dla dzieci (autor i tytuł wiersza dowolny).
Szczegóły konkursu, regulamin i zgody znajdują się w zakładce Nasza szkoła/Konkursy.
Uczniowie naszej szkoły nie biorą udziału w tym konkursie.
Organizatorzy:
Bożena Książek i Aleksandra Bronny