Strona główna/Aktualności/Zapraszamy do udziału w konkursie na wycinankę - płatek (..)

Zapraszamy do udziału w konkursie na wycinankę - płatek śniegu

3 Stycznia 2022

17 stycznia obchodzimy Światowy Dzień Śniegu. Z tej okazji  zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie na wycinankę - płatek śniegu. Należy wykonać wycinankę, zrobić jej zdjęcie i do 31 stycznia przesłać na adres

Przysłanie zdjęcia oznacza zgodę na jego publikację w „Kąciku ucznia" na stronie internetowej naszej szkoły.

Każdy uczeń może wykonać jedną, dwie lub trzy prace i przesłać po jednym zdjęciu każdej z nich.

2 lutego jury wybierze najciekawsze prace. Ich autorzy otrzymają upominki.

Przyjrzyjcie się płatkom śniegu większość z nich jest płaska i składa się z sześcioramiennych gwiazdek. Powstają również inne formy: igły, płytki, grudki. Istnieje przekonanie, że nie istnieją dwa identyczne płatki śniegu.

Ewa Ćwikiel