Strona główna/Aktualności/Sukces szachistów z SP3

Sukces szachistów z SP3

19 Kwietnia 2021

Zakończyły się rozgrywki Internetowej Czeladzkiej Szkolnej Ligi Szachowej, która składała się z sześciu turniejów.

W kategorii chłopców klas V-VIII wygrał Igor Ciepiela z klasy 6a, zajmując jednocześnie czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej.

Wiktoria Tomaszewska z klasy pierwszej zajęła drugie miejsce wśród dziewcząt w kategorii klas I-IV. W tej kategorii barwy naszej szkoły reprezentowała również Małgorzata Tatarek.

W grupie chłopców spośród klas I-IV zawalczył również Dorian Pawlak, także uczeń klasy pierwszej.

W efekcie końcowym nasi uczniowie w rozgrywkach Internetowej Czeladzkiej Szkolnej Ligi Szachowej drużynowo zajęli trzecie miejsce. Pierwszą pozycję wywalczyli uczniowie z SP 2 a miejsce drugie uczniowie z SP 7.

Brawo WY!!!
Małgorzata Głowacka