Logotyp jednostki organizacyjnej

Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Korczaka w CzeladziStrona pełni funkcję BIP

04 GRU 2018

Wyróżnienie

Z radością informujemy, że Julia Juryniec, uczennica klasy VI a naszej szkoły została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Literacko- Plastycznego pt. ”Dziś piękność Twą w całej ozdobie widzę i opisuję…” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 34 im. Aleksandra Fredry w Częstochowie pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty. Tematem konkursu była prezentacja najpiękniejszego zakątka Polski. Praca Julii otrzymała wyróżnienie w kategorii literackiej. Autorka w formie kartki z pamiętnika interesująco opisała uroki Pustyni Błędowskiej. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Oddano 60 prac literackich i 80 plastycznych. Z naszej szkoły udział wzięli : Alicja Kucińska, Nikola Ławniczak i Tatiana Składowska z Vc, Michalina Kopeć i Jan Radzista z VIa oraz Agnieszka Świeczka i Jonatan Byledbał z VIIb. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

M.S.D..

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji: