Strona główna/Aktualności/Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym (..)

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym „Wiosna w Czeladzi”

13 Kwietnia 2021

22 kwietnia - Światowy Dzień Ziemi

Z okazji Światowego Dnia Ziemi zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w szkolnym konkursie fotograficznym „Wiosna w Czeladzi”.

Żyjemy w czasach, w których na skutek rozwoju cywilizacji powietrze, woda i gleba są nieustannie zanieczyszczane, zagrożone są niektóre gatunki zwierząt i roślin, towarzyszy nam globalne ocieplenie, dziura ozonowa, kwaśne deszcze, nadmierny hałas i smog. Każdy z nas jest maleńką cząstką świata, bądźmy wrażliwi na przyrodę.

Wyjdź z domu, zrób zdjęcia przedstawiające wiosenną przyrodę Czeladzi. Prześlij je na adres: W treści wiadomości napisz swoje imię, nazwisko i klasę. Każdy uczeń może przesłać maksymalnie pięć fotografii. Fotografie zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły w zakładce „Kącik ucznia”. Konkurs trwa do 30 kwietnia. Autorzy najciekawszych zdjęć otrzymają dyplomy i upominki.

Ewa Ćwikiel