Strona główna/Kącik ucznia

W tym miejscu każdy uczeń naszej szkoły będzie mógł zamieścić swoje materiały. W każdym miesiącu na inny temat.

4 października to Światowy Dzień Zwierząt.

W październiku każdy będzie mógł zamieścić jedno zdjęcie swojego zwierzaka.

Kicia zaprasza, róbcie zdjęcia, wybierajcie najlepsze.

Kicia

Od czwartku 1 października do wtorku 20 października można przysyłać zdjęcia swoich zwierzaków.

Regulamin:

1. Każdy uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka w Czeladzi może przysłać jedno zdjęcie swojego zwierzaka.
  2. Przysyłamy tylko zdjęcia wykonane samodzielnie, uczniom klas 1 do 3 w wykonaniu zdjęcia mogą pomóc dorośli.
  3. Zdjęcia nie wolno przerabiać w żadnym programie graficznym.
  4. Zdjęcia wysyłamy na adres:
  5. W treści wiadomości musicie napisać, swoje imię, nazwisko i klasę. Zdjęcia przysłane bez tych danych nie będą publikowane.
  6. Na zdjęciu nie mogą być widoczne ludzkie twarze, ale mogą być wasze ręce trzymające zwierzaka.
  7. Możecie przysyłać zdjęcia o dowolnych wymiarach (wymiary zdjęć umieszczonych na stronie internetowej zostaną zmienione na 1280 x1024 piksele).