Strona główna/Kącik ucznia/kwiecień - tutaj są zdjęcia na konkurs "Wiosna w (..)

kwiecień - tutaj są zdjęcia na konkurs "Wiosna w Czeladzi"

22 kwietnia - Światowy Dzień Ziemi

Z okazji Światowego Dnia Ziemi zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w szkolnym konkursie fotograficznym „Wiosna w Czeladzi”.

Żyjemy w czasach, w których na skutek rozwoju cywilizacji powietrze, woda i gleba są nieustannie zanieczyszczane, zagrożone są niektóre gatunki zwierząt i roślin, towarzyszy nam globalne ocieplenie, dziura ozonowa, kwaśne deszcze, nadmierny hałas i smog. Każdy z nas jest maleńką cząstką świata, bądźmy wrażliwi na przyrodę.

Wyjdź z domu, zrób zdjęcia przedstawiające wiosenną przyrodę Czeladzi. Prześlij je na adres: W treści wiadomości napisz swoje imię, nazwisko i klasę. Każdy uczeń może przesłać maksymalnie pięć fotografii. Fotografie zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły w zakładce „Kącik ucznia”. Konkurs trwa do 30 kwietnia. Autorzy najciekawszych zdjęć otrzymają dyplomy i upominki.

Aktualizacja 4 maja 2021
Wyniki konkursu "Wiosna w Czeladzi":
1 miejsce - Patryk Kałuża 1b
2 miejsce - Franciszek Karbowniczek 6b
3 miejsce - Kacper Musiał 3a

Wyróżnienia:
Szymon Krawczyk 7b
Wojtek Rabiasz 2a
Jakub Zatoński 6b

Gratulujemy!
Dyplomy i upominki dla zwycięzców oraz dyplomy dla wyróżnionych uczestników zostaną wręczone w poniedziałek 17 maja.
Organizator: Ewa Ćwikiel
Jury: Michalina Kopeć i Lena Składowska