Strona główna/Aktualności/GALERIA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

GALERIA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

8 Grudnia 2020

6 grudnia to dzień, w którym od zawsze w Naszej Szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Co roku Mały Samorząd Uczniowski organizuje ten dzień w sposób wyjątkowy. W tym roku mimo trudnych warunków i niestety pustej szkoły nie mogło być inaczej. Wszystkie klasy 1-3 świętowały ten dzień ze swoimi wychowawcami za pośrednictwem MS TEAMS.

Dodatkowo Mały Samorząd Uczniowski "otworzył" GALERIĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, do której swoje prace licznie nadesłali nasi wspaniali uczniowie :)

Kochani WSZYSTKIE prace są cudowne ... Mikołaj na pewno będzie szczęśliwy odwiedzając naszą galerię :)

GALERIA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

6 grudnia to dzień, w którym od zawsze w Naszej Szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Co roku Mały Samorząd Uczniowski organizuje ten dzień w sposób wyjątkowy. W tym roku mimo trudnych warunków i niestety pustej szkoły nie mogło być inaczej.  Klasy 1-3 świętowały ten dzień ze swoimi wychowawcami za pośrednictwem MS TEAMS.
Mały Samorząd Uczniowski "otworzył" GALERIĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, do której swoje prace licznie nadesłali nasi wspaniali uczniowie :) Kochani WSZYSTKIE prace są cudowne ... Mikołaj na pewno będzie szczęśliwy odwiedzając naszą galerię :)

do góry