Jasełka

10 Stycznia 2023

Jasełka

Jasełka w kościele
W niedzielę 8 stycznia 2023 roku nasi uczniowie wystawili Jasełka w kościele parafialnym świętego Wojciecha w Czeladzi. Cieszymy się bardzo, że powróciliśmy do tradycji przeżywania tajemnicy Bożego Narodzenia. Wspólnie w kościele mogliśmy wystąpić dla Was.

Jasełka w szkole
Święta Bożego Narodzenia to czas wyczekiwany szczególnie przez dzieci, ale także przez dorosłych. Magię świąt w Szkole Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka w Czeladzi można było poczuć w miniony 22 grudnia za sprawą jasełek pt. "Staruszka, która czekała na Boga " wystawionych przez uczniów naszej szkoły, którzy wcielili się w postacie biblijne i nie tylko. 

Jasełka w Domu Pomocy Społecznej
Dnia 21 grudnia 2022 roku uczniowie naszej szkoły odwiedzili Dom Pomocy Społecznej w Czeladzi. W czasie spotkania dzieci i młodzież zaprezentowały przedstawienie bożonarodzeniowe pt. "Staruszka, która czekała na Boga" oraz wspólnie z pensjonariuszami śpiewały kolędy. Spotkanie upłynęło w miłej, rodzinnej atmosferze. Pani Kierownik Sabina podziękowała dzieciom i opiekunom, p. Edycie Czech i p. Agnieszce Kalińskiej-Wielek za przygotowanie dzieci , za piękny występ i kartki świąteczne z życzeniami, które złożyliśmy na ręce Pani Kierownik Sabinie.

do góry