Strona główna/Aktualności/Wyróżnienie naszej uczennicy w Wojewódzkim konkursie (..)

Wyróżnienie naszej uczennicy w Wojewódzkim konkursie polonistycznym z elementami grafiki komputerowej „Zdolni w zdalnej szkole - jeden dzień online ucznia”.

19 Kwietnia 2021

Maju, gratulujemy!!!

W marcu br. nasi uczniowie wzięli udział w Wojewódzkim konkursie polonistycznym z elementami grafiki komputerowej „Zdolni w zdalnej szkole - jeden dzień online ucznia”. 

Wyróżnieniem w kategorii klas V-VI została uhonorowana Maja Zygmunt - uczennica VI a naszej szkoły. Na konkurs wpłynęło ogółem 59 prac, których autorami byli uczniowie szkół z terenu województwa śląskiego.

Jego celem było motywowanie uczniów do twórczych działań, mobilizowanie do pracy nad rozwojem i doskonaleniem kompetencji językowych, wzmacnianie prawidłowego funkcjonowania osobistego i społecznego ucznia poprzez twórcze wyrażanie emocji związanych z sytuacją izolacji od środowiska szkolnego /sytuacja nauczania zdalnego, wzbogacanie warsztatu praktycznego uczniów, posługiwanie się różnymi technologiami oraz urządzeniami informatycznymi, doskonalenie sprawności i poprawności językowej ucznia oraz form wypowiadania się za pomocą różnorodnych form przekazu, także artystycznego, rozwijanie i doskonalenie technik plastycznych.
Małgorzata Głowacka

do góry