Strona główna/Kącik ucznia/grudzień 2021 - Dzień Osób z Niepełnosprawnościami

grudzień 2021 - Dzień Osób z Niepełnosprawnościami

3 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. W grudniu oddajemy „Kącik ucznia" naszym szkolnym koleżankom i kolegom z niepełnosprawnościami.

Osoby z Niepełnosprawnościami mają takie same potrzeby i pragnienia jak wszyscy, oczekują akceptacji i chcą realizować swoje zainteresowania i marzenia. Niepełnosprawność nie powinna wykluczać. W naszej szkole robimy co w naszej mocy, by wspierać uczniów z niepełnosprawnościami.
Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami
uczniom z niepełnosprawnościami, życzymy wszystkiego najlepszego, pogody ducha, wytrwałości oraz powodzenia w pokonywaniu codziennych trudności.

Rodzinom, przyjaciołom, opiekunom oraz osobom, które wspierają ich swoimi codziennymi działaniami składamy życzenia pomyślności, odwagi i konsekwencji w dążeniu do zwiększenia ich niezależności i poprawy jakości życia.

Zespół do Spraw Integracji

Kącik ucznia grudzień 2021

Prace naszych uczniów z „Orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego".