Strona główna/Kącik ucznia/październik 2022 - konkurs jesień w Czeladzi

październik 2022 - konkurs jesień w Czeladzi

Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszam do udziału w konkursie „Jesień w Czeladzi". Zrób zdjęcia przedstawiające jesień, tak, żeby było widać, że zrobione zostały w Czeladzi. Poproś rodzica, żeby przesłał je na adres: w treści wiadomości podając Twoje imię, nazwisko i klasę. Można przesłać maksymalnie pięć fotografii. Fotografie zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły w zakładce „Kącik ucznia”. Przesłanie oznacza zgodę na publikację.  Konkurs trwa do 31 pażdziernika. Autorzy najciekawszych zdjęć otrzymają dyplomy i upominki.

Miło mi poinformować, że I miejsce zdobył Błażej Sękowski z klasy 5b, II miejsce Oliwier Bogusławski z klay 5a, III Liwiński Kacper z klasy 6b. Gratulacje!