Strona główna/Kącik ucznia/kwiecień 2021- tutaj są zdjęcia na konkurs "Wiosna w (..)

kwiecień 2021- tutaj są zdjęcia na konkurs "Wiosna w Czeladzi"

22 kwietnia - Światowy Dzień Ziemi

Z okazji Światowego Dnia Ziemi zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w szkolnym konkursie fotograficznym „Wiosna w Czeladzi”.

Żyjemy w czasach, w których na skutek rozwoju cywilizacji powietrze, woda i gleba są nieustannie zanieczyszczane, zagrożone są niektóre gatunki zwierząt i roślin, towarzyszy nam globalne ocieplenie, dziura ozonowa, kwaśne deszcze, nadmierny hałas i smog. Każdy z nas jest maleńką cząstką świata, bądźmy wrażliwi na przyrodę.

Wyjdź z domu, zrób zdjęcia przedstawiające wiosenną przyrodę Czeladzi. Poproś rodzica, żeby przesłał je na adres: e.cwikiel@sp3.czeladz.pl w treści wiadomości podając Twoje imię, nazwisko i klasę. Przysłanie zdjęcia oznacza zgodę na publikację w „Kąciku ucznia" na stronie internetowej naszej szkoły. Każdy uczeń może przesłać maksymalnie pięć fotografii. Konkurs trwa do 30 kwietnia. Autorzy najciekawszych zdjęć otrzymają dyplomy i upominki.

Aktualizacja 4 maja 2021
Wyniki konkursu "Wiosna w Czeladzi":
1 miejsce - Patryk Kałuża 1b
2 miejsce - Franciszek Karbowniczek 6b
3 miejsce - Kacper Musiał 3a

Wyróżnienia:
Szymon Krawczyk 7b
Wojtek Rabiasz 2a
Jakub Zatoński 6b

Gratulujemy!
Dyplomy i upominki dla zwycięzców oraz dyplomy dla wyróżnionych uczestników zostaną wręczone w poniedziałek 17 maja.
Organizator: Ewa Ćwikiel
Jury: Michalina Kopeć i Lena Składowska