Strona główna/Kącik ucznia/listopad 2020 - tutaj są Wasze prace na konkurs „Chcemy (..)

listopad 2020 - tutaj są Wasze prace na konkurs „Chcemy oddychać czystym powietrzem”

Rozstrzygnięcie konkursu szkolnego na plakat lub hasło pt. „Chcemy oddychać czystym powietrzem”.
14 listopada obchodziliśmy Dzień Czystego Powietrza z tej okazji odbył się konkurs szkolny na plakat lub hasło pt. „Chcemy oddychać czystym powietrzem”.
Miło nam zakomunikować, że w kategorii plakat zwyciężyli:
I miejsce Błażej Sękowski z klasy 3b,
II miejsce Julia Otfinowska z klasy 3b,
III miejsce Alan Oczeretnik z klasy 1a.
W kategorii hasło zwyciężyli:
I miejsce Alan Oczeretnik z klasy 1a,
II miejsce Błażej Sękowski z klasy 3b.
Gratulujemy zwycięzcom.

Wasze hasła na konkurs "Chcemy oddychać czystym powietrzem":

O ziemię dbamy świeżym powietrzem oddychamy - Alan Oczeretnik 1a

Szanuj dzieci, segreguj śmieci - Błażej Sękowski 3b

14 listopada to Dzień Czystego Powietrza.

Zapraszamy Wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie szkolnym na plakat lub hasło pt. „Chcemy oddychać czystym powietrzem”.
Od poniedziałku 2 listopada do piątku 20 listopada można przysyłać zdjęcia plakatów i hasła na szkolny konkurs pt. „Chcemy oddychać czystym powietrzem”.
Regulamin:
1. Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń naszej szkoły.
2. Każdy uczestnik może przysłać fotografię jednego samodzielnie wykonanego plakatu i/lub jedno wymyślone przez siebie hasło (czyli możecie przysłać tylko plakat, tylko hasło, albo plakat i hasło).
3. Plakaty i hasła zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły w zakładce „Kącik ucznia”.
4. Plakat można wykonać w dowolnej technice graficznej.
5. Zdjęcia plakatów i/lub hasła wysyłamy na adres: e.cwikiel@sp3.czeladz.pl
6. Hasło proszę napisać w treści emaila.
7. W treści emaila musicie napisać, swoje imię, nazwisko i klasę. Zdjęcia plakatów i/lub hasła przysłane bez tych danych nie będą publikowane.
8. Zwycięzcy w kategorii hasło otrzymają dyplomy, a w kategorii plakat dyplomy i upominki.