Strona główna/Kącik ucznia/listopad 2022 - wspominamy naszych przodków

listopad 2022 - wspominamy naszych przodków

Początek listopada to w polskiej tradycji czas odwiedzania grobów i wspominania zmarłych. 1 listopada obchodzimy Wszystkich Świętych, 2 listopada Dzień Zaduszny. W tych dniach nasze myśli kierujemy do przeszłości i do ludzi, którzy kiedyś byli z nami. W listopadzie chcę Wam zaproponować, abyście poszukali starych fotografii Waszych przodków. Zróbcie ich skany lub zdjęcia. Poproście rodzica, żeby przesłał je na adres: e.cwikiel@sp3.czeladz.pl w treści wiadomości podając kto jest na fotografii (na przykład Ela prababcia Janka Kowalskiego z klasy 1c). Przesłane materiały zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły  w zakładce „Kącik ucznia”. Przesłanie oznacza zgodę na publikację.

Poniższe zdjęcie przedstawia mojego tatę z młodszym bratem i rodzicami. Ewa Ćwikiel

Mój ojciec