Strona główna/Kącik ucznia/maj 2022 Dzień Różnorodności Biologicznej

maj 2022 Dzień Różnorodności Biologicznej

Aktualizacja 1 czerwca 2022

Miło mi poinformować, że konkurs został rozstrzygnięty. Nadesłaliście piękne zdjęcia. Jury złożone z uczniów klasy 8a miało baaaardzo duży problem z wyłonieniem laureatów. Ostatecznie, po długich i burzliwych obradach przyznano:

I miejsce - Karol Grela z klasy 5b,

II miejsce - Martyna Mikicin z klasy 5a,

III miejsce - Wiktoria Tomaszewska z klasy 2a.

Zwycięskie fotografie znajdują się na początku galerii.

Uczestnikom gratulujemy, wszyscy jesteście zwycięzcami, pokazaliście nam piękny świat owadów i pajęczaków.

Ewa Ćwikiel

Z okazji przypadającego 22 maja Międzynarodowego Dnia Różnorodności Biologicznej zapraszam do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym na zdjęcie owada lub pajęczaka. Sfotografujcie: motyla, chrząszcza, muchę, mrówkę lub inne małe stworzenie. Poproście rodzica, żeby przesłał wasze fotografie na adres: e.cwikiel@sp3.czeladz.pl w treści wiadomości podając Wasze imię, nazwisko i klasę. Przysłanie zdjęcia oznacza zgodę na publikację w „Kąciku ucznia" na stronie internetowej naszej szkoły. Na zdjęcia czekam do końca maja.

Ewa Ćwikiel

Kącik ucznia maj 2022