Strona główna/Kącik ucznia/październik 2020 - tu są zdjęcia Waszych zwierzaków

październik 2020 - tu są zdjęcia Waszych zwierzaków

4 października - Światowy Dzień Zwierząt

W październiku każdy uczeń naszej szkoły będzie mógł zamieścić jedno zdjęcie swojego zwierzaka, zdjęcia można przysyłać od czwartku 1 października do wtorku 20 października.

Regulamin:

Każdy uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka w Czeladzi może przysłać jedno zdjęcie swojego zwierzaka.
Przysyłamy tylko zdjęcia wykonane samodzielnie, uczniom klas 1 do 3 w wykonaniu zdjęcia mogą pomóc dorośli.
Zdjęcia nie wolno przerabiać w żadnym programie graficznym.
Zdjęcia wysyłamy na adres: e.cwikiel@sp3.czeladz.pl
W treści wiadomości musicie napisać, swoje imię, nazwisko i klasę. Zdjęcia przysłane bez tych danych nie będą publikowane.
Na zdjęciu nie mogą być widoczne ludzkie twarze, ale mogą być wasze ręce trzymające zwierzaka.
Możecie przysyłać zdjęcia o dowolnych wymiarach (wymiary zdjęć umieszczonych na stronie internetowej zostaną zmienione na 1280 x1024 piksele).