Strona główna/Kącik ucznia/październik 2021 - konkurs origami

październik 2021 - konkurs origami

Aktualizacja 2 listopada

Nadesłaliście piękne prace. Jury w którego skład weszli uczniowie klasy 8a: Martynian Kosmala, Amadeusz Kóska, Ryszard Sadło przyznało następujące miejsca:
I miejsce - Franciszek Karbowniczek 7b,
II miejsce - Julia Otfinowska 4b,
III miejsce - Dorian Pawlak 2a.
Wyróżnienia:
Lena Karbowniczek 2b,
Błażej Sękowski 4b.

Gratulujemy zwycięzcom, dyplomy zostaną wręczone 10 listopada 2021 r. Zdobywcy I, II i III miejsca otrzymają też upominki.

24 października obchodzimy Światowy Dzień Origami, czyli sztuki składania papieru bez użycia kleju i nożyczek.

origami

Z tej okazji zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie. Należy wykonać dowolną pracę przy użyciu techniki origami, zrobić jej zdjęcie i do 31 października przesłać na adres

Przysłanie zdjęcia oznacza zgodę na jego publikację w "Kąciku ucznia" na stronie internetowej naszej szkoły.

Każdy uczeń może wykonać jedną, dwie lub trzy prace i przesłać po jednym zdjęciu każdej z nich.

2 listopada jury wybierze najciekawsze prace. Ich autorzy otrzymają upominki.

Ewa Ćwikiel