Logotyp jednostki organizacyjnej

Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Korczaka w CzeladziStrona pełni funkcję BIP

04 MAR 2019

I miejsce w XVII Rejonowym Konkursie Humanistycznym

26 lutego 2019 r. Lena Składowska i Julia Juryniec z klasy VIa reprezentowały naszą szkołę w pierwszym etapie XVII Rejonowego Konkursu Humanistycznego „W tajemniczym świecie” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 im.Stanisławy Łakomik w Czeladzi.

Dziewczęta wykazały się wiedzą dotyczącą nauki o języku, znajomością wskazanych przez organizatorów lektur oraz umiejętnością redagowania opisu postaci.

Julia Juryniec zakwalifikowała się do kolejnego etapu, w którym doskonale wygłosiła przemówienie na temat roli rodziny w życiu dziecka. Nasza uczennica zajęła I miejsce w konkursowych zmaganiach. Warto wspomnieć, że Julia została laureatką tego konkursu po raz drugi. W poprzedniej edycji również zajęła I miejsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Rodzicom obu uczennic serdecznie dziękujemy za wszechstronną pomoc w przygotowaniach do udziału w konkursie.

M.D.S.

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji: