Strona główna/Aktualności/Zaproszenie do udziału w konkursach humanistycznych: (..)

Zaproszenie do udziału w konkursach humanistycznych: „Moje kosmiczne wakacje” i „Dokąd nas prowadzi twórczość polskich Noblistów?”

19 Września 2020

Zaproszenie do udziału w konkursach humanistycznych

Drodzy Uczniowie! Zapraszamy do udziału w konkurach humanistycznych:

• ogólnopolski konkurs „Moje kosmiczne wakacje” przeznaczony dla klas IV-VIII, na który prace należy dostarczyć do 28 września;
  • ogólnopolski konkurs „Dokąd nas prowadzi twórczość polskich Noblistów?” dla klas VII-VIII, na który teksty trzeba dostarczyć do 9 października (odbędzie się etap szkolny, w wyniku którego trzy najlepsze prace zostaną przekazane do Organizatorów).

Regulaminy konkursów znajdują się na podstronie KONKURSY. Prace proszę przynosić do nauczycieli języka polskiego.

Od 26 do 30 kwietnia 2021 r. rekrutacja do klas pierwszych dla dzieci spoza obwodu