Jak młody Polak może uczcić Święto Odzyskania Niepodległości?
W związku ze zbliżającym się świętem narodowym klasa VIa uczestniczyła w projekcie edukacyjnym "Jak młody Polak może uczcić Święto Odzyskania Niepodległości?". Na lekcji plastyki pod kierunkiem Pani D. Bengier-Babiarz uczniowie wykonali plakaty poświęcone barwom narodowym naszej ojczyzny. Na każdej pracy umieścili jedno z haseł powstałego MINIKODEKSU MŁODEGO PATRIOTY, który jest uwieńczeniem owocnych i pomysłowych działań przeprowadzonych na lekcji j. polskiego i godzinie wychowawczej w tejże klasie.
Zachęcamy całą społeczność uczniowską naszej szkoły, i nie tylko, do aktywnego upamiętnienia kolejnej rocznicy tego wydarzenia!!!
Małgorzata Głowacka i Dorota Bengier - Babiarz
Jak młody Polak może uczcić Święto Odzyskania Niepodległości? (2)
Jak młody Polak może uczcić Święto Odzyskania Niepodległości? (1)
Jak młody Polak może uczcić Święto Odzyskania Niepodległości? (9)
Jak młody Polak może uczcić Święto Odzyskania Niepodległości? (8)
Jak młody Polak może uczcić Święto Odzyskania Niepodległości? (7)
Jak młody Polak może uczcić Święto Odzyskania Niepodległości? (6)
Jak młody Polak może uczcić Święto Odzyskania Niepodległości? (5)
Jak młody Polak może uczcić Święto Odzyskania Niepodległości? (4)
Jak młody Polak może uczcić Święto Odzyskania Niepodległości? (2)