Strona główna/Aktualności/ Mikołajki Korczakowskie klas I - III

Mikołajki Korczakowskie klas I - III

14 Grudnia 2022

Mikołajki Korczakowskie klas I - III

Corocznym zwyczajem 6 grudnia w naszej szkole odbyły się Mikołajki Korczakowskie, w których udział wzięli wszyscy uczniowie z klas I - III. Dużo się działo... Na początek każda klasa wybrała po dwóch reprezentantów, których zadaniem było sporządzenie mikołajkowego portretu naszego patrona oraz uzupełnienie go informacjami dotyczącymi jego życia. W efekcie powstały cudowne i bardzo kreatywne prace z naszym patronem w roli głównej :)
Następnie odbyły się prezentacje muzyczno-taneczne każdej z klas, której zadaniem było przygotować muzyczny prezent dla Mikołaja. Jak zwykle wszyscy spisali się na medal :) Na koniec odwiedził nas Mikołaj ze słodkim poczęstunkiem, za który serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców :)