Strona główna/Aktualności/Akcja „Zwierzaki”

Akcja „Zwierzaki”

27 Września 2021

4 października to dzień św. Franciszka patrona zwierząt, na tę okoliczność przygotowaliśmy dla naszych uczniów z klas IV - VIII następujące propozycje:

1. Konkurs fotograficzny - zwierzak w jakiejkolwiek odsłonie - zdjęcie w formie elektronicznej, bez ludzi w tle, wykonane przez uczestnika konkursu wysyłamy do 3 X 2021 r. na adres m.niedbala@sp3.czeladz.pl Jury 4 X 2021 r. przyzna miejsca i ogłosi zwycięzców.

2. Wystawa prac plastycznych wykonywanych podczas lekcji plastyki.

3. Zbiórka karmy, wszelakich rzeczy dla zwierzaków ze schroniska w Milowicach: posłań, koców, smyczy, zabawek, obroży, itd. - przynosimy do 4 X do szkolnej biblioteki.

4. Konkurs literacki - forma dowolna do 150 słów- wierszowana lub proza - praca na temat zwierzaka w 3 językach (może być np. fraszka, opowiadanie, wiersz, list, itd.) - wysyłamy do 3 X 2021 r. na adres - maja.2007@wp.pl

Zachęcamy do zaangażowania się w akcję, mamy nadzieję, że Wasze Wielkie, Ciepłe Serca dla zwierzątek spowodują, że będzie to dzień warty zapamiętania.

Magdalena Niedbała, Maja Strzelczyk - Derwisz, nauczyciele poloniści