Strona główna/Aktualności/Apel Wielkanocny

Apel Wielkanocny

6 Kwietnia 2023

Apel Wielkanocny

W ostatnim dniu nauki przed wiosenną przerwą świąteczną wszyscy uczniowie klas 1-3 zebrali się na wspólnej uroczystości przygotowanej przez Mały Samorząd Uczniowski z okazji Świąt Wielkanocnych. Podczas naszego świątecznego spotkania wspólnie śpiewaliśmy wielkanocne piosenki, a przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego przybliżyli wszystkim piękne polskie zwyczaje i tradycje tych świąt. Jedną z tradycji Wielkanocy jest śmigus-dyngus... my postanowiliśmy w tym roku wypróbować nasze "wodne pisanki" ciut wcześniej... :) Było troszkę mokro, ale baaaaaaaaaaardzo wesoło :)
Na koniec Pani Vice Dyrektor Joanna Filip złożyła wszystkim uczniom oraz ich rodzicom życzenia świąteczne, a każdy uczeń otrzymał świąteczny, słodki upominek.

Wszyscy uczniowie klas 1-3 wraz wychowawcami życzą wszystkim cudownych Świąt :)