Strona główna/Aktualności/Bądź Mikołajem dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej (..)

Bądź Mikołajem dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej ,,Senior” w Czeladzi

17 Listopada 2022

Bądź Mikołajem dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej ,,Senior” w Czeladzi

Drodzy Rodzice i Uczniowie
Już wkrótce Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. W związku z tym, iż doskonale znamy Wasze życzliwe i przepełnione dobrem serca mamy dla Was wspaniałą akcję! Nasza świetlica zaadoptowała 5 listów do Św. Mikołaja. Są to listy od mieszkańców Domu Pomocy Społecznej ,,Senior” w Czeladzi.
Seniorzy marzą, aby otrzymać:
Komplet pościeli - rezerwacja klasa III A
Prześcieradło z gumką - rezerwacja klasa III A
Balsam do ciała - rezerwacja klasa III A
Gry planszowe - rezerwacja
Maszynki do golenia - zrealizowane
Woda po goleniu - zrealizowane
Maść przeciwbólowa
Chodnik dywanowy (mały)
Zestaw kosmetyków
Czajnik elektryczny
Komplet pościeli
Prześcieradło z gumką 160/200
Perfumy damskie
Ciepły koc - zrealizowane
poduszkę
Szlafrok polarowy XL (damski)
Kawa i słodycze
Zbiórka wymienionych rzeczy odbywać się będzie w świetlicy szkolnej od dnia dzisiejszego do 25.11.2022r. Następnie prezenty zostaną przez nas zapakowane i dostarczone do organizatora, którym jest pani Jolanta Ptaś. W dniu 5 grudnia zostaną dostarczone do mieszkańców DPS-u. Oczywiście możecie przynosić również słodycze, kawy i herbatki, które także dołożymy do paczek. Spełnijmy marzenia Seniorów i zostańmy ich Św. Mikołajem!!
Wierzymy, że będziecie aktywnie uczestniczyć w tej wspaniałej inicjatywie.
Pozdrawiamy serdecznie
Nauczyciele świetlicy