Bieg dla Kuby

22 Października 2023

Wydarzenie: Czeladź Biega, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Czeladzi i MOSiR Czeladź
Stadion im. Józefa Pawełczyka w Czeladzi
Dokładnie 29 października chcemy aby wasze serca otworzyły się dla Kuby Skoniecznego który w marcu dowiedział się, że ma guza złośliwego jądra z bardzo licznymi przerzutami do wielu organów.
Jakub przeszedł 3 zabiegi chirurgiczne i leczenie chemią wysokiego ryzyka. Został zakwalifikowany do protonoterapii, która odbędzie się w Krakowie. Kuba ponadto jest obciążony chorobą genetyczną - wrodzona łamliwość kości.
Podczas naszego wydarzenia będziemy zbierać na leczenie Kuby. Będzie to 12 godzinny bieg po bieżni stadionu a Wy będziecie mogli dołączyć do nas o dowolnej porze. Liczy się każde okrążenie. Nie będzie limitu wieku. Wpłacasz do puszki i biegasz ile chcesz! Już teraz serdecznie zapraszamy !!!

#pomaganieprzezbieganie