Strona główna/Aktualności/Bum Bum Rurki w 2b

Bum Bum Rurki w 2b

3 Listopada 2022

Bum Bum Rurki w 2b

W klasie 2b na zajęciach rozwijających kreatywność naprawdę duuuuużo się dzieje... Jest głośno, radośnie i baaaaaaaardzo kreatywnie :) Podczas zajęć gramy na Bum Bum Rurkach... co to takiego? Bum Bum Rurki to kolorowe, lekkie tuby, które po uderzeniu o siebie lub w dowolną inną powierzchnię wydają różne dźwięki. Ich nieskomplikowana budowa i proste zasady użytkowania pozwalają w szybki i interesujący sposób wprowadzić dzieciaki w fascynujący świat muzyki. Nasze zajęcia idealnie łączą w sobie walory rozrywkowe oraz edukacyjne. Wprowadzają dzieci w świat rytmu, melodii i harmonii. Ponadto bardzo pozytywnie wpływają na spostrzegawczość, a także umiejętność współpracy w grupie. Jednak najważniejsze jest to, że sprawiają dzieciom olbrzymią frajdę :)