Ciszaki w 1b

19 Października 2021

Ciszaki 1b

Do klasy I b na zaproszenie Pani Wychowawczyni z krainy Grzecznolandii przybyły tajemnicze włochate zwierzaki - Ciszaki.

Te tajemnicze zwierzaczki nie lubią hałasu i niegrzecznego zachowania. Ich domem jest dźwiękoszczelny słoiczek, z którego wychodzą codziennie rano, aby towarzyszyć uczniom I b w ich codziennej nauce, siedząc cichutko na ich ławkach :) ... Ale jest jeden warunek!!! Ciszaki bardzo boją się hałasu, więc kiedy ktoś zaczyna zachowywać się zbyt głośno lub niegrzecznie jego włochaty zwierzaczek niepostrzeżenie ucieka do dźwiękoszczelnego słoiczka, aby tam ukryć się przed hałasem.

 

Te dzieciaki, z którymi Ciszak pozostanie do końca zajęć w danym dniu otrzymują od niego specjalne serduszko w podziękowaniu za miły dzień. Uczniowie, którzy zbiorą od swoich nowych włochatych przyjaciół najwięcej podziękowań zostaną na koniec I półrocza nagrodzeni :)

Cała I b przywitała swoich nowych przyjaciół z OLBRZYMIĄ radością! Każdy codziennie bardzo się stara, aby jego Ciszak nie uciekł do dźwiękoszczelnego słoiczka :)

Zatem... Ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, bo Ciszaki znikną... :)

do góry