Strona główna/Aktualności/Co dodaje mi skrzydeł - Moja Pasja

Co dodaje mi skrzydeł - Moja Pasja

12 Grudnia 2023

Ogólnopolski Konkurs "Co dodaje mi skrzydeł - Moja Pasja" - wyniki konkursu

Miło nam poinformować, że przeprowadzony w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs pt. "Co dodaje mi skrzydeł - Moja Pasja”, którego organizatorem jest Fundacja Międzynarodowy Ruch Latających Plecaczków / Flying Bag oraz BIC Polska został rozstrzygnięty :)
Jury konkursu miało nie lada problem, ale po baaaaaaaardzo burzliwych obradach udało się wyłonić zwycięzców :)
I miejsce - Piotr Bułka klasa III b,
II miejsce - Milena Kroczek klasa II a,
III miejsce - Oliwia Grabowska klasa II a.
Wyróżnienia:
Borys Filipczuk klasa I b,
Anna Kotulska klasa II a,
Aleksandra Kotulska klasa III b.
Dane naszych laureatów zgodnie z regulaminem zostały przekazane do organizatora konkursu.
Gratulujemy Wam serdecznie!
To już trzecia edycja tego konkursu organizowana z inicjatywy Kiry Sukhoboichenko w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Plecaka. Celem konkursu jest pokazanie pasji dzieci z całej Polski, jak się wszyscy różnimy, co lubimy. Konkurs ma również przyczynić się do propagowania idei Międzynarodowego Dnia Plecaka, który obchodzony jest 15 października. Tego dnia dzieci mają możliwość i przestrzeń do tego, aby dzielić się swoimi pasjami, historiami i marzeniami, a jednocześnie okazję do dobrej, a przede wszystkim wspólnej zabawy!