Strona główna/Aktualności/Dnia Edukacji Narodowej przygotowany przez Mały Samorząd (..)

Dnia Edukacji Narodowej przygotowany przez Mały Samorząd Uczniowski

16 Października 2023

Dnia Edukacji Narodowej - Mały Samorząd Uczniowski

13 października 2023 r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia, która została przygotowana przez Mały Samorząd Uczniowski.
Uczniowie zaprezentowali krótki występ artystyczny pt. "Koncert życzeń", w którym znalazły się indywidualnie przygotowane podziękowania, życzenia oraz piosenki :)
Następnie przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego wręczyli wszystkim pracownikom szkoły słodkie upominki, a na koniec Pani Vice Dyrektor Joanna Filip złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły.
Drodzy Uczniowie - to był cudowny pełen emocji i wzruszeń dzień... Dziękujemy Wam z całego serca :)