Dzień Dyni

2 Listopada 2023

Dzień Dyni

Za nami obchody Dnia Dyni :) Tego wyjątkowego dyniowego dnia uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w zajęciach podczas, których poznali bardzo zdrowe i urodziwe warzywo jakim jest dynia... a na szkolnych korytarzach z uwagi na nasze stroje zrobiło się baaaaardzo pomarańczowo :)
W szkole odbył się również konkurs na najweselszą dynię. W drodze głosowania uczniowie klas 1-3 zdecydowali:
1 miejsce - Tomasz P. klasa III b,2 miejsce - Ewa D. klasa III a,3 miejsce - Mikołaj Z. klasa II a.Wyróżnienie:
Nina G. klasa I a,
Joanna Z. klasa I b,
Julia N. klasa I b.
Oliwia G. klasa II a,
Zuzanna S. klasa II a,
Arita S. klasa II b,
Borys Z. klasa III a,
Zofia W. klasa III b,

Gratulacje Kochani!
Pragniemy również podkreślić, że pochwały i gratulacje należą się wszystkim biorącym udział w konkursie... Wasza kreatywność nie zna granic :) Wszystkie dynie były cuuuuuuudowne i jedyne w swoim rodzaju! Do dzisiaj pięknie zdobią nasz szkolny hol i bardzo trudno nam się z nimi "rozstać" :)
Mały Samorząd Uczniowski