Strona główna/Aktualności/Dzień Edukacji Narodowej w klasach 1-3

Dzień Edukacji Narodowej w klasach 1-3

16 Października 2024

Dzień Edukacji Narodowej w klasach 1-3

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek i wielkie serce wkładane na rzecz pracy z dziećmi. W tym dniu pamiętamy o wszystkich nauczycielach i pracownikach szkoły!
I właśnie z tej okazji 14 października, społeczność szkolna spotkała się na uroczystej akademii. Przygotowali ją uczniowie wchodzący w skład Małego Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem pani Bożeny Książek, pani Aleksandry Paluszkiewicz i pani Anny Tasarz.
Dzieci zaprezentowały krótki montaż słowno-muzyczny i wyraziły swoje podziękowanie za serce, uśmiech… i przeprosiły za psoty, figle….
Pani Dyrektor podziękowała wszystkim pracownikom szkoły za trud wkładany w wychowanie i kształcenie dzieci życząc jednocześnie satysfakcji i radości z wykonywanej pracy, a także dalszych sukcesów.