Dzień Mamy

26 Maja 2023

Dzień Mamy w 1bDziś w klasie 1b wyjątkowo świąteczne nastroje. Kolejny piątek i kolejne zajęcia rozwijające kreatywność za nami. Co takiego wyjątkowego działo się tym razem w sali nr 17?

Dzieci przygotowały dla swoich kochanych Mam kwiatowe laurki, które z pewnością dotarły już do drogich Adresatek :)

Przygotowane starannie prace powstały z na prawdę specjalnej okazji, jaką jest Dzień Mamy. To święto wszystkich kobiet, które nie tylko dały życie, ale też przelały na swoje Dzieci ogromne pokłady miłości. Dziś przesyłamy najszczersze życzenia wszystkim Mamom, które trwają przy nas gdy po policzkach płyną łzy, gdy trzeba opatrzyć obdarte kolana i wtedy, gdy spełniamy marzenia. Mama dzieli z nami radość i smutek, a przede wszystkim zawsze jest tuż obok od samego początku już na zawsze.