Strona główna/Aktualności/Dzień Otwarty w Trójce

Dzień Otwarty w Trójce

7 Kwietnia 2024

Dzień Otwarty w Trójce 2024

Za nami bardzo udany dzień otwarty Trójeczki. Zorganizowane i przygotowane przez nauczycieli naszej szkoły atrakcje dla przyszłych uczniów cieszyły się naprawdę niemałym zainteresowaniem. Na wspólną zabawę przybyło wyjątkowo dużo Dzieci z Rodzicami - dziękujemy i zapraszamy do nas we wrześniu❤️.

Do dyspozycji naszych małych gości było wiele magicznych zakamarków naszej szkoły, a w każdym czekały rozmaite, wspaniałe zajęcia rozprzestrzenione na aż trzech kondygnacjach! Przedszkolaki i ich Rodzice mogli zwiedzić nie tylko parter, ale również pierwsze piętro i piwnicę. A co tam czekało? Najróżniejsze zajęcia plastyczne i logopedyczno- plastyczne o zróżnicowanej tematyce, doświadczenia dla dzieci, zajęcia z wykorzystaniem nowoczesnej tablicy multimedialnej, tworzenie własnych mas sensorycznych, kamyczkowe podróże, sportowy tor przeszkód, roboty Photon, angielski na wesoło, Laboratoria Przyszłości, Sala Doświadczania Świata i oczywiście szkolna Izba Tradycji.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć z dnia otwartego.