Strona główna/Aktualności/Dzień Postaci z Bajek

Dzień Postaci z Bajek

8 Listopada 2021

Dzień Postaci z Bajek

5 listopada w naszej szkole odbył się Dzień Postaci z Bajek zorganizowany przez Mały Samorząd Uczniowski.
W tym wyjątkowym dniu nasi uczniowie przybyli do szkoły przebrani w przepiękne bajkowe stroje, a na korytarzach i w salach lekcyjnych zrobiło się kolorowo i magicznie :) Nie zabrakło księżniczek, Myszki Miki, Kubusia Puchatka, Spidermana, Królewny Śnieżki, Harrego Pottera, Czerwonego Kapturka, piratów i piratek, muszkieterów i muszkieterek oraz wielu innych cudownych bajkowych postaci.
Ten dzień miał wszystkim przypomnieć jak ważne są bajki, oraz że warto do nich powracać. Jednak najważniejszym celem było popularyzowanie tradycyjnych bajek bez przemocy, takich gdzie dobro wygrywa, a zło zawsze zostaje ukarane.
Ten dzień sprawił dzieciakom oraz nam wszystkim wieeeeeeeeeele radości :)

Dzień Postaci z Bajek część 2

Dodatkowo w każdej klasie I-III odbyło się głosowanie na najfajniejszy strój :) Dzięki oddanym głosom wszystkich obecnych uczniów wyłoniono klasowych zwycięzców:
klasa I a - Franek W.
klasa I b - Grześ T.
klasa II a - Pola M.
klasa II b - Kacper K.
klasa III a - Ola S.
klasa III b - Dawid R.

Ten dzień sprawił dzieciakom oraz nam wszystkim wieeeeeeeeeele radości :)