Strona główna/Aktualności/Dzień Postaci z Bajek

Dzień Postaci z Bajek

7 Listopada 2022

Dzień Postaci z Bajek

4 listopada z inicjatywy Małego Samorządu Uczniowskiego zorganizowany został w naszej szkole Dzień Postaci z Bajek.
W tym wyjątkowym dniu nasi uczniowie przybyli do szkoły przebrani w przepiękne bajkowe stroje, a na korytarzach i w salach lekcyjnych zrobiło się kolorowo i magicznie. Nie zabrakło księżniczek, Myszki Miki, Kubusia Puchatka, Spidermana, Hulka, Królewny Śnieżki, Harrego Pottera, Hermiony Granger, Czerwonego Kapturka, piratów i piratek, muszkieterów i muszkieterek oraz wielu innych cudownych bajkowych postaci. Ten dzień miał wszystkim przypomnieć jak ważne są bajki oraz że warto do nich powracać. Dodatkowo w każdej klasie I-III odbyło się głosowanie na najfajniejszy strój. Dzięki oddanym głosom wszystkich obecnych uczniów wyłoniono klasowych zwycięzców:
klasa I a - Zuzanna S.
klasa I b - Adam B.
klasa II a - Kacper O.
klasa II b - Tymoteusz R.
klasa III a - Dorian P.
klasa III b - Inga S.
Ten dzień sprawił dzieciakom oraz nam wszystkim wieeeeeeeeeele radości :)