Strona główna/Aktualności/Finał VII Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego „W (..)

Finał VII Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego „W świecie książek Justyny Bednarek”

7 Marca 2022

Konkurs został zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Katowicach w formie on-line. Adresatem konkursu byli uczniowie klas II i III szkół podstawowych i placówek oświatowych województwa śląskiego. Z każdej szkoły i placówki można było zgłosić maksymalnie czterech uczestników.

I miejsce - Hanna Sz. z klasy III B
II miejsce - Milena Ch. z klasy III B

Dziękujemy za udział w konkursie Karlowi H. z klasy II b oraz Mai M. z klasy III a.

Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Gratulujemy zwycięzcom konkursu!!!

Koordynatorzy konkursu na terenie szkoły: Beata Lewosz, Aleksandra Paluszkiewicz.