Strona główna/Aktualności/III Ogólnopolski Konkurs Czytelniczo-Plastyczny

III Ogólnopolski Konkurs Czytelniczo-Plastyczny

28 Kwietnia 2023

III Ogólnopolski Konkurs Czytelniczo-Plastyczny

Miło nam poinformować, że zorganizowany przez naszą szkołę III Ogólnopolski Konkurs Czytelniczo-Plastyczny "Portret bohatera literatury dziecięcej" został rozstrzygnięty!!! W konkursie udział wzięło kilkadziesiąt szkół z całej Polski :) Kochani, bardzo dziękujemy za nadesłane prawie 300 cudownych prac!!! Jury konkursu podobnie jak w latach ubiegłych miało nie lada problem, ale po kilkudniowych i bardzo burzliwych obradach udało się wyłonić zwycięzców!!!

Klasy I - rysunek
I miejsce: Maja Chmiel ze Szkoły Podstawowej nr 7 im. Orląt Lwowskich w Łodzi
II miejsce: Dorota Dawiec ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej w Mszanie Górnej
III miejsce: Miłosz Kochmański ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ks. Jana Twardowskiego w Łańcucie