Strona główna/Aktualności/JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE PT. "NIESFORNA KLASA"

JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE PT. "NIESFORNA KLASA"

29 Grudnia 2023

JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE PT. "NIESFORNA KLASA"

Dnia 22 grudnia 2023r. w naszej szkole odbyły się Jasełka oraz wspólne śpiewanie kolęd. JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE PT. "NIESFORNA KLASA" przygotowali uczniowie klas 3,4,5 pod opieką p. Katechetki Agnieszki Kalińskiej-Wielek oraz przy pomocy p. Edyty Czech. Klimatu uroczystości nadała przepiękna dekoracja.
Jasełka: „Niesforna klasa”. Ich bohaterami są dzieci, które codziennie dokonują wyborów między dobrem a złem, a za ich plecami walczą anioł i diabeł. Anioł prowadzi je do poznania prawdy o Bożym Narodzeniu i do spotkania ze Świętą Rodziną. Całość dopełniły kolędy i pastorałki w wykonaniu uzdolnionych wokalnie uczniów naszej szkoły oraz przepiękne tańce aniołków z klas 3.
Było to wielkie przeżycie dla nas wszystkich! Szkoła to nie tylko instytucja, w której zdobywamy wykształcenie, lecz także przestrzeń, gdzie odkrywamy i szlifujemy talenty oraz mamy okazję, by wspólnie przeżywać ważne momenty, integrować się, po prostu być razem, tym bardziej, że świąteczny czas wywołuje chęć bycia blisko drugiego człowieka i skłania nas do doceniania dobra i miłości jako najważniejszych fundamentów naszego życia.