Strona główna/Aktualności/Konkurs ekologiczny „MOJA ZIEMIA - CZYSTY ŚWIAT” pt. (..)

Konkurs ekologiczny „MOJA ZIEMIA - CZYSTY ŚWIAT” pt. „Pszczoły z eko-szkoły”

29 Marca 2022

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Będzinie zaprasza do udziału w XXIV edycji ogólnopolskiego konkursu ekologicznego „MOJA ZIEMIA - CZYSTY ŚWIAT” pt. „Pszczoły z eko-szkoły”. Prace konkursowe należy składać w terminie do 02.04.2022 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka w Czeladzi w świetlicy szkolnej skąd zostaną przekazane do organizatora - Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Będzinie. Regulamin znajduje się w plikach do pobrania na dole tej strony.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2022-03-29 regulaminu-xxiv-edycji-oglnopolskiego-konkursu-ekologicznego-2-word-skonwertowany-_1_ (1).pdf