Strona główna/Aktualności/Kto czyta, ten wygrywa

Kto czyta, ten wygrywa

24 Czerwca 2026

Z radością informujemy o sukcesach uczniów naszej szkoły. Natasza Zdebel z 6a oraz Jakub Przepiórski z 6b zostali laureatami VI Powiatowego Konkursu z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich „Czytam, więc jestem”, zorganizowanego pod honorowym patronatem Starosty Będzińskiego.
Natasza zdobyła III miejsce, a Kuba otrzymał wyróżnienie w kategorii literackiej. Zadanie polegało na napisaniu recenzji wybranej książki.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Kto czyta, ten wygrywa

do góry