Strona główna/Aktualności/Mobilne miasteczko drogowe

Mobilne miasteczko drogowe

5 Kwietnia 2023

Mobilne miasteczko drogowe

Mobilne miasteczko ruchu drogowego - bezpieczeństwo na drodze!  Uczniowie zachwyceni wizytą policjantów!
Dnia 04.04.23r. mobilne miasteczko ruchu drogowego było  miejscem nauki  i zabawy dla uczniów klas I-III. Policjanci   przypomnieli  dzieciom  najważniejsze przepisy ruchu drogowego. Oprócz rozmowy z funkcjonariuszami  dzieci mogły wziąć udział w praktycznej nauce związanej z podstawowymi i najważniejszymi przepisami ruchu drogowego. Uczniowie doskonale znali znaki drogowe i zaskakiwali wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego. Oprócz teorii był też czas na praktykę. Wcielając się w odpowiednie role, uczniowie testowali nabytą wiedzę. Wszyscy ostrożnie poruszali się uliczkami miasteczka ruchu drogowego,  potwierdzając, że wiedzą, jak zachować się  w  ruchu  ulicznym. Dla dzieci była to cenna lekcja oraz wspaniała zabawa. Dziękujemy !!!