Strona główna/Aktualności/Pierwszy Dzień Wiosny

22 Marca 2023

Pierwszy dzień wiosny

Pierwszego dnia wiosny- 21 marca w naszej szkole odbyły się obchody "Dnia Samorządności". Na ten jeden dzień uczniowie klas VI i VIII przyjęli funkcje nauczycieli w poszczególnych klasach.
I tak-
Oliwia Maciejewska, Zosia Błaszczyk, Livia Nowak, Lena Całka i Emilia Michalak zostały nauczycielkami języka polskiego,
Ola Chojnacka, Anna Cembor, Hania Janus i Filip Lota zostali nauczycielami języka angielskiego,
Basia Bednarczyk i Julia Rumińska zostały nauczycielkami historii.
Oprócz tego uczniowie zadbali o fantazyjne nakrycia głowy, a przedstawiciele Dużego Samorządu postanowili przyznać następujące miejsca:
I miejsce- Błażej Sękowski, kl. V b,
II miejsce- Wojciech Rabiasz, kl. IV a, Leon Malski, kl. V b,
III miejsce- Aleksandra Sobczyk, kl. IV a, Maja Mogielska, kl. IV a, Karolina Maj, kl. V b.
Cieszymy się z wygranymi, dziękujemy za pomoc dla naszych młodych nauczycieli, którym gratulujemy odwagi, a nam wszystkim życzymy pięknej wiosny.